| dreamerlainen a întrebat:

Care este visul vostru cel mai greu de realizat? Credeti in el?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Mi-ar placea sa vad lumea. Cat mai mult din ea. Daca as avea bani sa imi sustin calatoria, mi-as face bagajele, mi-as lua o rulota si aparatul foto si 'pe-aici mi-e drumul'... Poate la pensie, cine stie...

26 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Este important sa visezi, te ajuta sa te desprinzi din aceasta lume plina de ura. Am visat de multe ori ca voi vizita Egiptul, este lucrul care mi-l doresc cel mai mult momentan. Sunt convinsa ca intr-o zi voi reusi sa il fac sa devina realitate, important este ca eu sa continui sa cred in el si pana la urma il voi realiza. happy
Al tau care este momentan?

| lia a răspuns:

Este foarte important ca stii care este visul tau, acesta este primul pas spre realizarea lui.
Si eu am multe planuri in ceea ce priveste cariera dar nu am considerat ca este un vis, pentru ca eu sunt constienta ca se va rezolva.
Ma bucur ca ai un vis atat de frumos, iti doresc sa il realizezi cat de curand. happy

| elena a răspuns:

Sa mai fiu copil. Fara comentarii.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Vreau sa ajung prim ministru.
Nu, nu cred in el. Ai vazut in Romania prim ministru care sa faca treaba si mai ales, femeie?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@dreamerlainen

Atunci imi schimb visul. Vreau sa ajungi presedinte pentru a deveni eu prim-ministru!smug Si facem treaba... politica sau politicoasa?happy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@dreamerlainen aia se numeste deja diplomatie smug Iar francmasonii nu accepta femei din cate stiu eu, sa ma pui pe mine prim-ministru. Oricum, ma multumesc cu portofoliul Ministerului de Externe.

| gabitza05 a răspuns:

Vise avem cu totii dar depinde de fiecare daca se indeplinesc macar cateva.Visul meu e sa nu ma fiu retrasa,o fire care se integreaza greu in societate.bye:*

| gabitza05 a răspuns:

Vise avem cu totii dar depinde de fiecare daca se indeplinesc macar cateva.Visul meu e sa nu ma fiu retrasa, o fire care se integreaza greu in societate.bye:*

pupimik
| pupimik a răspuns:

Sa ma casatoresc cu bro rolling on the floor

| selef a răspuns:

Sa conduc pe autostrada de la Constanta la Timisoara.

| dreamerlainen explică:

@Criticul esti cumva cel de pe mysport?

| dreamerlainen explică:

Eu unul sunt de parere ca trebuie sa crezi in visele tale, oricat de greu ar parea sa devina realitate. La mine asta a functionat...

| dreamerlainen explică:

@lia Pana acum ceva timp, era legat de cariera ce vreau sa o urmez. Am reusit sa intru pe fagasul care-l transforma pe acela doar intr-o chestiune de timp.

Acum, visez sa gasesc o persoana la fel de visatoare ca si mine... sa ne completam reciproc si sa calatorim cat putem de mult...

| dreamerlainen explică:

@Zbenguici Daca as fi eu presedinte, mi-as dori ca o femeie sa fie prim-ministru. Sa vezi ce treaba am face...

| dreamerlainen explică:

@Zbenguici
Politica politicoasa happy

| andreea_8479 a răspuns:

Cred in tot ceea ce vreau sa realizez
sh ma straduiescwinking
nu visez ola lucruri greu realizabile k imi fac sperante in zadar...

| turtl3 a răspuns:

Probabil ca niciun vis in care crezi nu e greu de realizat...

| baba a răspuns:

Să-mi fac studiile în Africa, în Cape Town, Kenya, într-o ţară cu savane.
De ce e greu de realizat:
- transportul cu avionul e infernal de scump.
- puţine facultăţi cu predare în engleză.
- facultăţile care sunt... pe ele e deja bătaie prea mare.
- părinţii n-ar sprijini o asemenea idee de studiu decât decedaţi.

| getty a răspuns:

Vise avem cu toti si cel mai important e sa credem in ele pentru a le realiza. Visul meu e sa am o gradinita particulara... sper sa nu raman la stadiul de visaresad

| prettyodd a răspuns:

Sa fiu pictor, sa am atelierul meu de pictura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma fac bucatar...am stricat 2 tigai incercand sa fac o omleta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am visuri, nu pot sa iti zic care sunt... dar, cred ca pana la urma am sa le realizez...sunt pe drumul cel bun:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pupimik tare mult as vrea, dar deja exista o ea la fel de frumoasa si isteata ca tine blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visul este sa nu mai am deloc necazuri si sa ma implinesc duhovnicesc si profesional.

| bughy_1232 a răspuns:

Sa dau de permis
k nu pot invata
si de scoala m-a durut in...
eram numai rupt de beat prin baruri