| anonim_4396 a întrebat:

Care-i cel mai frumos oraș din România? Dar din lume? În opinia voastră.

12 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Cred că cel mai frumos oraș din lume e acela în care te simți acasă.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Targu Mures.

| anonim_4396 explică (pentru CodrutElian1990):

Recent am descoperit frumusețea acestui oraș si vreau neapărat să-l vizitez!

| raMLesS a răspuns:

Bucuresti, zona ferentari

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

De acord. Mai ales spalatoriile alea bombă

| Meme10Meme a răspuns:

Cel mai frumos oras este Sibiu, parerea mea. Foarte multe orase romanesti au o frumusete aparte. Din lume consider ca este Paris. Si ar mai fi si Roma cat si Moscova. Bucuresti este un oras cu mai putina frumusete fata de alte orase care au o vasta istorie si cultura de milenii intregi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai frumos oraș din România după părerea mea este Sibiul iar cel mai frumos oraș din lume este Miami. ❤ Sper să am vreodată oportunitatea de a-l vizita.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Bacău

Răspuns utilizator avertizat
| vreaufunda69 a răspuns:

Bucuresti cu siguranta, am fost in toate orasele din Romania si Bucuresti e pe de parte cel mai frumos oras, mai ales cartierul Berceni, se ocupa super primarul de acolo. Si din lume... tot Bucuresti, gasesti de toate in acest oras. funda?