| Mariak a întrebat:

Care-i faza cu funda?

Răspuns Câştigător
| TC3 a răspuns:

Pai daca pui o intrebare, o sa iti raspunda mai multi. Tu alegi raspunsul cel mai bun si il votezi ca raspuns castigator. Asta e funda big grin

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, funda e un fel de "Multumesc pentru ajutor", ceva de genu, doar tu hotarasti cui ii revine fundita in fuctie de cate raspunsuri ai, si totodata desemnezi un castigator, raspunsuli care crezi ca e cel mai aproape de adevar, necontand daca a raspuns primul, s-au ultimu...eei si mai e faza ca multi vor sa acumuleze fundite in speranta ca vor devenii exerti TPU.o zi buna.