| nu conteaza_8511 a întrebat:

Care-i lucrul pe care nu ai reusit pana acum sa inveti sa-l faci?[cu toate ca ai incercat de mai multe ori] Eu nu am reusit nici pana aucm, de exemplu, sa calc bine dunga de la pantalonii barbatestilaughing
Shame on melaughing

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

Nu am reusit sa fac o ciorba buna! Nu stiu de ce! O fac exact ca mama, dar tot nu-mi iese! Si nu imi iese de fiecare data cand fac prajituri! In rest stiu sa si calc sa fac si nod la cravata(am fost nevoita sa invat ca la liceu trebuie sa port mereu)big grin

9 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Nod la cravata sad si de cand ma chinui :-

| nu conteaza_8511 explică:

Scuze. Am scris "aucm", in loc de "acum"

| Gabry a răspuns:

Am incercat de multe ori sa fac roata, dar nu-mi iesesad

| albastrel a răspuns:

Nu am reusit sa profit si eu de un barbat..si de 19 ani de cand tot incerc big grinlaughing

si tot de 19 ani nu reusesc sa ma abtin de la dulce big grin

| Silvia a răspuns:

Haha @weirdo eu am invatat alaltaieri sa fac nod la cravatatonguetonguetongue
De pe youtubelaughing
Si...cred ca eu pot sa le fac pe toatesmugsmugsmug Sau...nu imi vin acum in mintelaughinglaughing

| liudmila a răspuns:

Nu am reusit sa invat sa inot... si multe altele care nu-mi vin acum in minte

| marry a răspuns:

Pai sunt cateva lucruri blushing

nu stiu sa inot...nici sa fac nod la cravata..ca tot se vorbeste despre asta pe aici laughing

mai sunt si altele dar nu imi aduc aminte de elehee hee

| user-tpu_2561 a răspuns:

Ce nu imi iese nici cum... si am incercat de mii de ori.
Sa o inteleg pe profa de romana laughing
Azi te place. Tot e ok.
Maine. numa in preajma ei sa nu stai` laughing

Asta nu`mi iese nici cum... Nu pot sa o inteleg.
In rest n`am probleme laughing

| fluturas a răspuns:

Nu am reusit sa fac balone din guma de mestekat laughing crying