| Raz11 a întrebat:

Care imi da si mie niste jocuri gen Farmerama , Cityrama sau Skyrama? Cel mai bun raspuns primeste fundita !

2 răspunsuri:
| Andramarina35 a răspuns:

Dar nu cu farmerama

| Andreea_2296 a răspuns:

Lady popular,stardoll,Pandanda, club penguin, stardoll,supersecret, zoomumba, jump star, 4story, missbimbo, wonderland, woozworld, ubiword, caine virtual, dressupchallenge, lady popular, mamibo,farmerama,Hero smash,popular,barbie girl,my families wonderlad,
Webkinz,i-dressup,ecretbuilders,supersecret,ourworld,woozworld,ubiworld, zoomumba, Www.ubiworld.com funda?