| adydassler a întrebat:

Care imi da un link de unde pot downloada un program de micshorat dimensiunea la melodi, dar sa nu ii trebuiasca licenta daca se poate. mersi multwinking

Răspuns Câştigător
| myname1s a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......tMP3.shtml e trial (15 melodii) dar il dezinstalezi apoi il reinstalezi si ai iar 15 melodii;)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://download.chip.eu/ro/Editare-Audio-Video_7279.html Ai de unde alege. Programele sunt bune si usor de utilizat. Bafta!