| Goddessss a întrebat:

Care inseala mai mult?
Bărbații sau femeile?
Eu as zice bărbații.

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ambele sexe, fara menajare de niciun fel.

| Celcestietot a răspuns:

Eu as zice ca ambele sexele, cam in aceeasi masura, dar femeia iese mai mult in evidenta aici. Ba femeile sunt gold diggere ori si-o pun cu seful pe la servici, le acorzi bani pe strada si nu le rezista, curwe de bordura, de Instagram, de Facebook si as mai putea continua, dar o las asa; ba barbatii tot niste curvari, dar nu ii gasesti chiar prin toate locatiile, asa ca, unde este diferenta, exista vreun studiu cel putin de la intemeierea Pamantului care arata care insala mai mult? Nu, si ca sa fie clar, ma refeream la partea famata a sexelor. Diferente de oameni nenorociti nu prea exista, doar zona in care se afla din cate se poate vedea.

| mentholinks a răspuns:

Zdrentele.

| zilog a răspuns:

Eu cred că barbatii nu ar insela niciodata daca ar avea acasa ceea ce le trebuie

| RKBlue a răspuns:

Nu poti generaliza.
Ambele sexe sunt la fel de predispuse la inselat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bărbații și femeile care au mai mult testosteron. Femeile o fac mai pe ascuns să nu fie blamate că sunt femei ușoare iar bărbații mai pe față ca să le laude în fața prietenilor că pot face mai multe cuceriri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile pentru ca nu se multumesc doar cu un barbat. Greu satisfaci femeile, mereu vor ceva mai tanar.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că are vreo legătură. Totul tine și de educația fiecăruia.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Cred că femeile

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima163333 a răspuns:

Depinde.