| DyaNa1337 a întrebat:

Care ma puteti invata poker? big grin asa macar regulile de baza, sa stiu sa joc :p, sa vad cum e cu pokeru asta

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intra pe PokerStars. Acolo vei gasi si regulamentul, si vei putea sa joci diverse jocuri de carti pe bani virtuali, ca sa capeti experienta. Da o cautare pe google: "PokerStars" si download-eaza-ti programul. Succes! winking

| Poker-Blog.RO a răspuns:

Pokerul e un joc foarte fain. Sunt multe siteuri care ofera reguli dar cel mai bun este Poker Strategy. Ai acolo video, articole cu reguli si strategie.
In plus daca vrei sa joci pe bani iti ofera un bonus de 50 dolari gratuit sa incepi pokerul.

Incearca! http://sp2.ro/regulipkr

| hidrargir a răspuns:

Daca vrei sa joci pe jetoane, bete de chibrit ori alune, google.com si de acolo mai departe. dar nu incerca pe bani, iti va fi foarte greu sa iti scoti "investitia", asta daca vei invata destul de bine cum se joaca. pentru ca dincolo de regulile de baza, trebuie sa joci cu cineva de la care vrei sa castigi. si trebuie sa inveti sa aflii repede cum joaca altul. si cand ajungi sa stii cum joaca ceilalti, afla si ei cum joci tu, si nu mai vor sa joace cu tine.

| MonteCristo_1158 a răspuns:

AlphaV2(Arata cartile la oponenti) ICQ 609361553
, 300 usd, sourcecode 2000usd