| xElenaH a întrebat:

Care nume dintre Elena si Manuela credeti ca este mai frumos, deoarece cand m`am nascut mama nu putea sa se decide care este mai frumos? dar pana la urma am ramas cu Elena.deci care va place mai mult?happy

Răspuns Câştigător
| kidukka6 a răspuns:

Nu conteaza numele conteaza ce personalitate ai si cum devii

7 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ambele.pe mine ma cheama Emanuela Elena laughing

| rogvaiv10 a răspuns:

Elena

| kidukka6 a răspuns:

Deci cum sa-ti spun :Iti Multumesc Foarte Mult!kiss sa stii kiss

| RiRihXd a răspuns:

Elena+Manuela=Emanuelalaughing, glumeamhappy, pai mie imi place mai mult Elena, dar poti sa ai o porecla cool Ella, Elly, Elina, Anele(numele tau invers, pronuntat Anel, cu accent pe Elaughing), sau Eny(ori Emy).

| iuzarneim a răspuns:

Elena

| Lexutzza a răspuns:

Elena