| Ioana8464 a întrebat:

Care oras (din alta tara) v-a placut cel mai mult dintre care le-ati vizitat pana acum? Imi puteti da niste informatii sau locuri sau orice gasesti numai in orasul acela sau clima.Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| InesIlinca90 a răspuns:

Krakow(Polonia). Este deosebit prin arhitectura, istoria secolului al XVII-lea, civilizatia, locurile..si mai ales, cumplitul Auschwitz-Brikenau.Este un oras superb.
Si Paris-ul e frumos, si Munchen-ul(Germania)...si Tunis (Tunisia)..sunt multe.