| A_5617 a întrebat:

Care plaja[de pe litoralul romanesc] este cea mai frumoasa si cea mai linistita?

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Categoric plaja de la Navodari! Plaja este foarte curata pentru ca nu sunt multi turisti, asa ca ai si loc mereu unde sa stai.Si apa este curata eu nu am vazut nici o piatra in ea.Preturile din supermarketuri sunt super -ok, deci merita sa mergi!
Te pup dulce:*
O zi buna!

5 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Multumesc de funda...:*

| T30D0RA a răspuns:

Eforie Nord. happy

| A_5617 explică:

Am fost de 2 ori in Eforie Nord, dar nu mi se pare o plaja linistita chiar deloc.

| ionutdmx a răspuns:

Mamaia cred eu.

| roxxye98 a răspuns:

Eforie nord.adk plaja e mare jh nu e atatha zapaceala.winking. vreau jjh eu fundita.winking