| anonim_4396 a întrebat:

Care sta pe Yahoo mai mult de 3 ore pe zi mana sus!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am ridicat'o... sper ca ti'ai dat seamalaughing

23 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
A devenit un hobby.
Eu stau seara, ziua sunt la serviciu.
Pa, pa.

| Flav a răspuns:

Daca stau dublu, ridic 2 maini sau cum sa procedez? laughing

| elena a răspuns:

Ridic 2 maini si 1 picior.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu nu, ca am hotmail laughing

pupimik
| pupimik a răspuns:

Depinde de zi.Sunt zile in care stau mai mult de 3 ore..si zile in care nu

| powergirl a răspuns:

Poi eu stau de cand vin de la serv pana seara pe la 8 9 depinde si ziua cand sunt libera toata ziua cate maini sa ridic si cate picioare dar cel care intreaba cate ore sta pe yahoo?happyhappyhappylaughingsmug

| dyanna a răspuns:

Nu mai am ce sa mai ridiclaughing nu-mi ajung doua maini si doua picioare...laughing...

acu' pe bune...stau de la 3 pana pe la 22...nu prea vb cu nimeni, decat cu cateva persoane...asta daca nu sunt pe afara...

| MihaiA a răspuns:

\/ eu sunt unu din ei laughing

| Bishop a răspuns:

Prezenta big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ridic si eu mana.Stau mult pe mess big grin

| giovana a răspuns:

Eu stau putin pe yahoo, dar stau muuuuuuult pe skypewinking

Janina
| Janina a răspuns:

Da sa traiti, sunt la raport!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna Ombladom! Ridic si eu o manuta (stau cam 5 -6 ore)

| vio a răspuns:

Pot sa le ridic amindoua?hee hee

| Elly4all a răspuns:

Buna, am ridicat-o sper sa nu te superi daca este si prietena mea langa mine si a ridicat 2 maini si 2 picioare.laughing acu pe bunetongue
ByehappyElly

| pisika a răspuns:

Orice as lucra la pc, oricat de ocupata as fi, am messenger-ul deschis. just in case tongue

| maryana5 a răspuns:

Maih dar astia stiu numai sa se laude frustrated
nu imi fac reclama dar asa... sa iti divedesc cat de mult stau la pc ia id meu big grin
mary_3st3_tare

care da addhee hee si nu ma luati peste picior frustrated

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu stau aproape zilnic intre orele 19, 00-03, 00.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu prea stau, cred ca mai mult de o ora maxim doua pe zi, dar in schimb vorbesc mult la telefon.

| Ralux a răspuns:

Aaa, imi place sa stau mai mult de 3 ore nu numai pe yahoolaughing. si nu numai pe PC dar si pe telefon.

| Covrigel a răspuns:

Am ridicat-o!

| MADALINAAAA a răspuns:

Cand nu sunt eu prezenta?!?!laughing...

| Adelina_5610 a răspuns:

Hop si eu ca e gratis:->.

eh nah eu las pc deskis si merge si mess dar nu stiu depinde de zile...laughing