| anonim_4396 a întrebat:

Care stat din America (­din Sua sau in rest)vi se pare cel mai frumos? In care ati vrea sa locuiti?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca le as fi vazut pe toate poate mi as fi dat cu parerea... da nu prea as vrea sa stau in SUA.

| Furnicuta000 a răspuns:

In Alaska pentru ca e frig in majoritatea anului si imi place frigul laughing
Dar e si greu cu mancarea si utilitatile, e scump sa stai acolo.
Oricum ceva in nordul tarii

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

California.

| rapandula a răspuns:

Cel mai frumos clar este SUA. O tara atat de boagata isi permite cele mai sofisticate tehnologii insa eu unul as calatorii in tarile sarace din America de Sud. Mai exact cele care sunt acoperite in mare parte de padurea tropicala si de fluviul amazonian.

| andreea2346 a răspuns:

Mie imi place foarte mult Colorado