| anonim_4396 a întrebat:

Care stiti in Timisoara cladiri parasite? in afara de cea de langa Mall. Sau la cea de langa mall stiti cumva cum poti sa urci sus la etaj? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| axnpictures a răspuns:

Uhm... cauti probleme?
In general in cladirile parasite dai peste homeless people, sau caini agresivi. Se poate ajunge la chestii nasoale.
Eu m-am nascut in Timisoara dar n-am avut tangente cu asa ceva happy
Cat despre urcatul la etaj, daca acea cladire nu e terminata sau e prea veche, cred ca doar cu elicopterul ar fi sigur sa urci laughing

Totusi daca te impinge curiozitatea spre astfel de locuri, iti recomand sa te echipezi cu ceva de autoaparare (gaz lacrimogen, electrosoc si eventual fumigena).
Si stai departe de scari, balcoane skybridge-uri, lifturi, etc.