| hypothesis a întrebat:

Care sunt activitatile care va mananca cel mai mult timpul? Chiar daca nu sunt ceea ce va doriti, le puteti face cu placere?

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

Pai muzica in special, filmele, popcornul si o fata.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invatatul si ascultatul muzicii.Imi place sa ascult muzica, mai putina placere la invatat.

| NegruAlb a răspuns:

In general facultatea, iar in timpul liber serialele..nu prea am prieteni sa pierd timpul pe afara sau in oras...

| hypothesis explică (pentru NegruAlb):

Putin trist ca nu ai prieteni cu care sa-ti impartasesti trairile, sa faci o gluma, sa starnesti un zambet, dar asta e, fiecare cu personalitatea si caracterul lui, unii se apropie mai greu de oamenii. In anumite contexte si mie imi este destul de greu, dar, de obicei, sunt o fire sociabila.