| RKBlue a întrebat:

Care sunt actorii vostri preferati? Care actori vi se par cei mai sexy?

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Printre cei preferati se numara : Sebastian Stan, Hayden Christensen, Robert Powell, Scott Adkins.

| Sofer a răspuns:

Jason Statham
Vin Diesel
Dwayne Johnson

| LPCTSTR a răspuns:

In ultima vreme am inceput sa vad Queen of the south. Misto serialul.
M-a atins Alice Braga, e foarte buna, impreuna cu Molly Burnett, Jon-Michael Ecker si Peter Gadiot, mrr rolling on the floor Oamenii stiu sa joace, n-am ce comenta.

| Emma30555 a răspuns:

Johnny Depp, Leonardo Dicaprio, Brad Pitt mi se par actori foarte buni, Angelina Jolie e o actrița foarte bună și un etalon al frumuseții

| gemeni6226 a răspuns:

In viata mea am avut foarte multi actori preferati.Cei mai sexy pe care nu i-am uitat cat de mult m-au atras in filmele in care au jucat au fost Richard Gere, Keanu Reeves, Adam Sandler. Dintre actrite Mi-a placut foarte mult Julia Roberts, Drew Barrymore si Demi Moore.

| Apokales a răspuns:

5 dintre actorii mei preferati:
Mads Mikkelsen
Jake Gyllenhaal
Heath Ledger
Joaquin Phoenix
Eva Green

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emma Watson ^^

| Reghqen a răspuns:

Jason Statham, Scott Adkins, Jean-Cloude Van Damme, Sean Faris, Ester Exposito(pe lângă faptul ca este frumoasă rău de tot e și o actriță bună), Megan Fox, Vin Diesel, Paul Walker(era), The Rock.