| Park1Suin a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele plecarii la o tabara de vara pentru adolescenti?

Răspuns Câştigător
| ChrisIwal a răspuns:

Avantaje:
1. Inveti sa te descurci singur, fara parinti.
2.Iti faci multi prieteni si de cele mai multe ori prieteniile astea tin.
3.Acuma, depinde unde mergi in tabara, dar veizi tot felul de locuri.
4.LIBERTATE
5.Calatoresti, sa fim seriosi, cui nu ii place sa calatoreasca?

Dezavantaje:
1.Nu exista big grin
2. Poate doar unu, faptul ca trebuie sa ai grija de tine, adica nu te trezesti cu mancarea facuta de mama si camera curata, cam atat