| Adyy5 a întrebat:

Care sunt cei mai activi utilizatori de pe TPU(cei mai noi, care si-au creat cont de maxim 5-6 luni)? Dar cei care dau cele mai utile raspunsur(din nou, ma refer DOAR la cei care au cont de cateva luni)?

7 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Știi ca exista un top saptamanal, nu? Poti găsi acolo userii care sunt mai activi. Cat despre calitatea răspunsurilor, nu comentez.

| Staind a răspuns:

Toata lumea e utila aici. Fara discriminari.
Nimeni nu face misto de nimeni. Nici nu s-a auzit de sarcasm.
Viata e buna pe TPU.

| Adyy5 explică (pentru Staind):

Unii sunt mai activi decat altii... Unii dau raspunsuri mai utile in timp ce altii doar isi bat joc.Nu fac discriminari, vreau doar sa stiu.

| Staind a răspuns (pentru Adyy5):

Pf, bataie de joc? Niciodata.

| Adyy5 explică (pentru Staind):

E na. Jumatate nici nu mai sunt activi...si cei care au ramas pun intrebari inutile si dau raspunsuri lipsite de sens.Ia-l ca exemple pe Domnu' Chiftelutacrocanta. laughing
Nu toti, dar sunt si persoane de genu asta.

| Staind a răspuns (pentru Adyy5):

Da, nu stiu daca se mai introarce TPU la populatia faina din 2010-2011.
Mai aveai cu cine.

| Adyy5 explică (pentru Staind):

Pe atunci cati erau activi? De ce numarul nu a ramas constant? Acum mai sunt cativa 10 de useri care dau mai mult de 6-7 raspunsuri pe zi.