| Demeister a întrebat:

Care sunt cele mai linistite orase din Romania?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.romanialibera.ro/......ope-243323
In orasele mici e mai multa liniste. Eu traiesc in Salonta si nu prea sunt probleme. N-avem asa ceva.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cimitirele

| Demeister explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cimitirele sunt orase?
LOL! Auzi cica mai nou interlopii actioneaza si in cimitire (in unele orase) si cer taxe exorbitante pentru locurile libere!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Demeister):

Am gresit, am citit locuri in loc de orase.

| OnuOnulică a răspuns:

Ploiești, Arad, Maramureș, Suceava.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Timisoara laughing

| Idkidk a răspuns:

Buzău, mai intră câte unu cu maşina-n parc în porţi, dar nu e bai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele in care nu sunt clanuri interlope.Printre acestea se numara localitatile din judetele:Satu Mare,Maramures,Salaj,Cluj,Mures, Suceava, Harghita, Covasna, Vrancea.

Răspuns utilizator avertizat