| EmiliaSd88 a întrebat:

Care sunt cele mai norocoase zodii?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Toate sunt norocoase intr-un fel sau altul

| DakotaRoyse a răspuns:

Toate zodiile au calităţi şi defecte în aceeaşi măsură. Nu există o zodie mai ghinionistă ca altul. Există doar oameni care reuşesc în viaţă mai uşor ca alţii, dar asta nu ţine de zodii, ci de omul în sine.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Zodiile care nu cred in zodii.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Ti-i spun in ordinea norocului:
1. leii
2. gemenii
3. sagetatorii
4. scorpionii
5. capricornii
6. varsatorii
7. berbecul
8. pestii
9. taurul
10. balanta
11. fecioara
12. rac
Nu stiu cat de adevarat e, dar asa am auzit.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Toate zodiile sunt norocoase in felul lor, nu prea cred că există o anume zodie norocoasă.
O seară bunăă!

| AstroAlex59 a răspuns:

Exista legea polaritatii care se aplica si in astrologie. Conform acesteia orice lucru are 2 parti: negativa si pozitiva. Orice zodie are parti bune si rele in egala masura pentru ca ele sunt arhietipuri perfecte si universale deci nicio zodie nu e mai presus de alta.