| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai stupide ambiții pe care le-ați văzut la alții?

26 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Familie + copil avand restaurant in Spania...cine dracu sa faca familie cu autistul asta? isi face conturi doar ca sa para ca are prieteni : ) ) )

| Dormeo a răspuns (pentru Drimmero):

Spania rolling on the floor)) nu stiu ce fumati dar schimbati ca e nasol

| Drimmero a răspuns (pentru Dormeo):

Astea sunt balariile pe care le ziceai de-a lungul vremii. Ca iti e rusine cu ele e partea a 2-a.

| Dormeo a răspuns (pentru Drimmero):

Ma confunzi rolling on the floor nu mai merge excelul?

| Drimmero a răspuns (pentru Dormeo):

Si mie mi-ar fi rusine daca as fi tu, iti inteleg negarile.

| Dormeo a răspuns (pentru Drimmero):

Mie mi-ar fi rusine sa fiu tu, dar grandomania nu o inteleg rolling on the floor) sper ca e de fatada

| Drimmero a răspuns (pentru Dormeo):

Nu ai unghii de pus la cliente si te retin?

| Dormeo a răspuns (pentru Drimmero):

Nu pun unghii, dar degeaba ai rade de asa ceva fac fetele alea intr-o zi cat nu faci tu nici intr-o saptamana rolling on the floor)))

| Drimmero a răspuns (pentru Dormeo):

Florareasa?

| Drimmero a răspuns:

Ceva si de trafic de droguri, ce viseaza pramatia asta, nu am dubiu ca nu ar fi suferi de schizofrenie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Banii și faima+mașini scumpe și case de lux.

Răspuns utilizator avertizat
| Dormeo a răspuns:

Ma confunzi rolling on the floor