| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt dulciurile copilariei voastre? happy

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Viva
Chio chips
Sugus.

| gemeni6226 a răspuns:

Cele din anii 1965-1975.

| mastadont a răspuns:

Eu țin minte și acum gumele alea turbo. Din care făceai niște baloane cât capul big grin Băgam câte 3 în gură doar să iasă balonul mai mare...

| CleanHeart a răspuns:

Viva, napolitanele, ciocolata, eugenii, chipsurile, jeleurile

| RKBlue a răspuns:

Kinder Bueno
Oreo
Twix

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viva Chips
Oups
Magura
Sugus
Rontzi
Bazaconii
Lotto Classic
Krax

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caramele da nu mai știu cum se numea oricum la dulciuri nici acum nu am renunțat nici pe lumea cealaltă

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crema de cicolată Finetti, napolitanele vrac, biscuiții cu cremă de orice fel, Măgura, ciocolată Africana și gemul făcut de bunica în casă. happy