| Lelia18 a întrebat:

Care sunt lucrurile care nu va plac?

. Ma gandeam sa postez un top.
Este un top al lucrurilor care nu-mi plac. Ah, si inainte sa-l incep, trebuie sa va zic ca, desi voi numerota fiecare lucru cu numerele de la 1 la 10, acestea nu vin intr-o ordine si nu inseamna ca cel de pe locul 10 imi displace mai putin decat cel de pa 1. Iar acum pot sa incep.

1. Nu imi place sa astept. Mai ales atunci cand trebuie sa astept dupa persoane despre care nu sunt sigura ca vor veni.

2. Nu imi place durerea (si da, stiu ca nimanui nu-i place, insa eu am o problema mai speciala cu ea)

3. Nu imi place ca lucrurile sa se desfasoare mai incet decat mi-as dori eu (desi, de multe ori se intampla asa, si atunci chiar n-am ce face)

4. Nu imi place cand vecinii isi renoveaza apartamentul si fac galagie.

5. Nu imi plac manelele (si, de obicei, nici muzica house, dar oricum e mai buna decat manelele; orice e mai bun)

6. Nu imi plac persoanele care se baga in viata mea si incearca sa-mi schimbe drumul prin orice mijloace, doar pentru ca ei cred ca cel pe care merg eu e gresit.

7. Nu imi place sa trebuiasca sa ma trezesc de dimineata. Orele pe care pot sa le dorm fara a sta asupra mea securea aceea reprezentata de ceasul care va suna sunt cele mai bune.

8. Nu imi plac masinile din care muzica se-aude foarte tare. Nu stiu de ce cred unii ca toata strada vrea sa asculte ce asculta ei, plus ca si din interior e foarte enervant.

9. Nu imi place sa beau pana nu mai stiu ce am facut (nici nu mi s-a intamplat asta pana acum, dar nici nu vreau sa mi se intample)

10. Nu imi place atunci cand cineva crede ca poate profita de mine doar pentru ca incerc sa fiu draguta cu acea persoana.

S-ar putea sa mai fie si alte lucruri care nu imi plac, astea sunt doar primele care mi-au venit in mintehappy

17 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

1. Persoanele care te bat la cap.
2. Ceapa (inafară de cea verde)
3. Persoanele care iși schimbă părerile foarte rapid.Adică ai o părer, o auzi și pe-a celorlalți și ți-o schimbi chiar dacă a ta era mai bună.
4. Nu imi plac fustele scurte. Poate pentru că-s eu cât o batoza sau ceva, dar fustele și `pantalonii` foarte scurți i-aș da pe foc.
5. Când nu găsesc ceva deși știu că era intr-un anumit loc.
6. Când lumea pune exagerat emoticoane in special: :*
7. Când cineva se crede special pentru că-i ''diferit'' sau ceva gen și face din tot o competiție.
8. Câinii.Nu-mi displac dar sunt in echipa 'mâțe'.
9. -
10. -
Nu cred că mai am laughing

| Lelia18 explică (pentru suităr):

Cam 70% ne potrivim, in ceea ce nu ne place! De ce? Pentru ca mie imi place sa port mini( imi plac fustitele de blugi), si imi plac caiinii, mai mult decat pisicutelehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate cele pe care tu le-ai enumerat mai sus+foarte foarte alte multe lucruri(crede-ma sunt asa multe incat mi-ar fi greu sa le enumerez-greu dar mai ales lene! happy )

| BlackEyedGirl a răspuns:

1. Nu imi plac persoanele false, cele care pe fata se dau drept cele mai bune prietene si pe la spate te tradeaza in ultimul hal

2. Nu suport faptul ca, pe facebook vorbesc cu unele persoane foarte mult si in realitate nici macar nu ne salutam

3. Nu suport oamenii care ma iau drept proasta pentru ca sunt prea draguta cu ei

4. Urasc oamenii care incearca sa se bage in viata mea. Bine, accept sfaturile cu mare bucurie dar nu imi place sa vina apoi cu sute de critici pentru ca nu am ascultat.

5. Nu imi plac oamenii care ma urasc fara ca macar sa ma cunoasca.

6. Oamenii care isi schimba parerea despre ceilalti foarte repede. Serios, stiu persoane care zic: fata asta, e asa fitoasa, o urasc, si ziua urmatoare sunt cele mai bune prietene, sau de baieti, azi: ce frumos e ala, il iubesc bla bla si a doua zi: asta? nu mi-a placut mie de asta, e prost. :/

7. Nu imi plac baietii care se cred cei mai smecheri pentru ca au bmw -_-

8. Nu imi plac oamenii care se supara din orice.

9. Persoanele care barfesc.

10. Nu imi place iarna pentru ca e prea frig (nu ma judecati.).

| Lelia18 explică (pentru BlackEyedGirl):

Mercy BlackEye, de acord cu tine in toate cele 10 pucte! Desi, iarna imi place! imi place sa ma arunc in zapada, sa schiez, sa ma bat cu zapada,... in sfarsit, cu frigul e o alta problema!

| Yuzoo a răspuns:

1.Nu imi plac persoanele care mint (iubest mai mult onestitatea decat o minciuna)

2.Nu-mi plac persoanele care isi bat joc de mine (de obicei ma simt mandru cati fani am in jur)

3.Nu-mi plac oamenii care profita de bunatatea mea, cand stiu ca am inima si as face orice pentru unu/una de langa mine.

4.Nu-mi oamenii care fac anumite lucruri doar ca sa fie "la moda" sau sa faca parte din grupuri "tari" (oameni care fumeaza, care isi schimba atitudinea doar ca sa para tari, dar nu sunt...)

5.Nu-mi place muzica care se aude de obicei pe la radio (dar unele melodii le ador, foarte rar)

6.Nu-mi place sa stau ca prostu si sa nu-mi exprim si eu parearea.

7.Nu-mi place sa tin in mine ceva, sunt genul de tip care spune-le direct un lucru.

8.Nu-mi place sa ma uit la filme de actiune, aventura, drama, telenovele prostii...ma uit doar la filme thriller, horror, si criminaliste.

9.Nu-mi place galagia.

10.Nu prea imi place vara (din cauza calduri prea MARI).

| Lelia18 explică (pentru Yuzoo):

Multumesc Pee, ai avut multa rabdare sa faci acest top cu ceea ce nu iti place. Mi-a placut in special nr 6happy E original!

| Lelia18 explică:

Cristi, de ce ai inceput cu "Sarut mina"? Cine sunt eu? Nu cred ca sunt o raza de soare ce ti-ar incalzi sufletul, nu cred ca sunt aceea persoana care sa-ti alunge durerea, nu cred ca sunt aceea care ar putea sa-ti alunge singuratatea... pupicihappy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Lelia18):

Sărut mîna i mi cer scuze dacă am gresit cu ceva, dar asa este frumos să vorbesti cu o fată, cum vă numiti?

| Lelia18 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cristi, eu am descoperit acest site acum cateva zile... Dar ce am constatat? Multe persoane nu sunt seriose pe acest site, nu incearca sa ii intelega pe altii si intr-adevar sa le ofere o mana de ajutor. Multi se dau mari si raspund in batjocora la intrebari. Te mai si jignesc! Cristi, tu nu ai gresit cu nimic... Nu stiu cine esti, cea ce faci, dar cred ca nu iti place sa jignesti si sa arunci doar vorbe'n vant. Cum ma numesc? happy Lelia! Si imi place acest nume pe care mi l-au pus parintii meihappy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Lelia18):

Sărut mîna multumesc pentru răspunsul dumneavoastră, ave ti un nume frumos si rar, i mi permite ti o intrebare? Ce vîrstă ave ti?

| Lelia18 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Daca imi promiti ca nu mai incepi cu " Sarut mana" iti spunhappy Apropo, ce varsta ai?happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Lelia18):

Bună, am 36

| Lelia18 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Buna Cristi! happy Nu e mai frumos asa? Eu am 19 ani impliniti in 21 Feb.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Lelia18):

Bună! Multă sănătate, si de unde esti, cu ce te ocupi, ce hobbyuri ai?

| Lelia18 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cristi, ai sters primul raspuns al tau legat la intrebariile pe care le-am pus, si la care tu ai raspuns... sorry! Discutia nu mai are sens...

| Lelia18 explică:

1. house imi place dar electrohouse
2. ai dreptate
3. Timpul nu trece pe langa tine ca un tren si tu sa stai pe peron uitandu-te la el, daca stii sa il folosesti la maxim!
4. Oare e vina lor?
5. Nu-mi plac barbatii la volan! Se cred prea mari si-si dau aere in fata femeilor!
6. Nici mie!
7. Da muzica mai incet te rog!
8. Aici te contrazic... oamenii ar trebui sa se sperie daca beau un pahar in plus! Cred ca 50% din problemele oamenilor sunt datorate alcoolului sau drogurilor.
9. De ce? Esti Dumnezeul lor?
10. Timp exista, doar ca noi trebuie sa-l chivernisim binelaughing)