| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt lucrurile pe care vreti sa le faceti pana la 30 de ani?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa cumpar un apartament, de preferat cu garaj. Altceva ma tot gandesc ce sa fac cu viata asta sa mai stau printre straini sau sa ma retrag in Brasovul meu si sa ma angajez la ITM ca sofer (duc inspectorii pe la firme sau magazine pentru a depista ilegalitatiile) laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am nimic cu termenul asta thinking

| Drimmero a răspuns:

De ce e limita pana la 30 si nu pana la moarte?

| Plato a răspuns (pentru Drimmero):

Sau chiar dincolo de ea.

| Drimmero a răspuns (pentru Plato):

Unele pasiuni le duci si dincolo de moarte, nu exista finish pentru ele.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Pentru a fi mai motivat laughing. Sunt lucruri pe care nu le mai poti face dupa o varsta si daca stii ca ai timp toata viata sa le faci, poti sa le amani la nesfarsit si in final sa nu faci nimic si sa regreti.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie unul mi se pare o prostie sa faci ceea ce iti place pana la o anumita varsta, ca apoi brusc sa nu mai faci, as simti ca nu mai traiesc...ca sunt alt om, ca as avea o alta personalitate si nu mi-ar conveni niciodata asa ceva.

| OldSoul a răspuns:

O familie si o casa, eventual sa castig la lotto daca nu cer prea mult laughing
Desi, cred ca sunt mai mari sansele sa castig la lotto decat sa-mi fac eu o familie, dar asta e alta discutie.

| Furnicuta000 a răspuns:

Sa imi inving niste frici.