| Florentina9210 a întrebat:

Care sunt lucrurile pe care vreti sa le faceti si nu ati reusit pana acum?

50 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inca n-am reusit sa imi cumpar hainele la care visez, nu isi imagina ca e vb de banii pur simplu nu-mi plac, azi mam plimbat prin mall 5 ore vb serios abia am gasit 2 tricouri si o pereche de blugi, de 2 ani tot nu reusesc asta, sa imi gasesc o iubita,sa retin mai usor lucrurile,sa devin mai rational, matur, sa slabesc, sa manc mai putin, sa ma las de dulciuri

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Eu pot spune ca la capitolul ''haine'' ce mi-am dorit, am gasit. Desi sunt foarte pretentioasa, si la fel trebuie sa stau vreo cateva ore prin magazine, am gasit.
Pai iti ajung o pereche de blugi si doua tricouri. Tot timpul apar haine nou si, uneori te plictisesti de cele vechi. E mai bine sa iti cumperi mai putine.
Cu iubita, asta este o chestiune de timp. Probabil ca nu ai cautat tu unde trebuie. Sunt sigura ca vei primi ceea ce meriti si atunci vei fi fericit, nu dispera!
Daca vrei sa slabesti, eu zic sa uiti de dulciuri. Si eu vreau sa ma ingras, dar cred ca asta este fizionomia corpului meu. Am luat fel si fel de pastile, nimic nu m-a ajutat, analizele bune.
Daca ai vointa, orice se poate, asculta la mine!

| Drimmero a răspuns:

Sa ma bucur alaturi de Arsenal pentru castigarea UCL, este ceva pe cinste, dar momentan ramane doar 'vrutul'!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Cam multe vrei!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nici campionatul daca-l castiga nu m-ar intrista, dar noi ne batem singuri, lucrurile se vor schimba masiv in vara asta, in bine! Am fost aproape sa sarbatoresc acum 10 ani pentru acest lucru, dar atat de aproape pe cat am fost, atat de departe!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Vorbeste ma si tu despre familie, iubita ( daca ai ), prieteni, tu mereu. Echipa Arsenal, doar atat ai in cap? Mai ia si tu o pauza, relax!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

rolling on the floor))))) Amuzant raspuns! Daca doar pe asta o am si eu, glumesc. Apropo, de ce ti-e frica de mine, am vazut intr-un comentariu de-al tau, am uitat sa-ti dau reply.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Eram sarcastica. De ce mi-ar fi frica de un ''necunoscut''?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai chiar asa, ma bagai in panica, nu stiam ce am facut gresit de iti era frica dintr-o data!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Acum te-ai linistit. Asta e tot ce conteaza!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa nu imi pese.

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Cu ''problema'' asta ne confruntam toti, Bobo!

| OldSoul a răspuns:

Sa castig la lotto...
Tu?

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Asta voiam sa zic si eu.

| Mayhem666 a răspuns:

As vrea sa invat sa vorbesc in japoneza, si pana acum nu am reusit, stiu doar cateva cuvinte...

| Florentina9210 explică (pentru Mayhem666):

Eu vreau sa invat germana.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Germana e mult mai usoara decat Japoneza, deci s-ar putea sa ai mai mult succes decat mine, am mai incercat mai demult sa invat Rusa, iar apoi Spaniola, iar acum m-am apucat de Japoneza, daca pe celelalte doua nu am reusit sa le invat, macar pe asta sa reusesc sa o invat, chiar daca e mai grea, pana acum stiu doar Engleza, dar vreau sa stiu si Japoneza.

| R0R0 a răspuns:

Sunt multe.

| Dismally a răspuns:

Sa-mi schim stilul de viata, sa calatoresc cat mai mult si inca vreo cateva la care lucrez in prezent. Tu?

| Florentina9210 explică (pentru Dismally):

Sa merg in Texas.

| Dismally a răspuns (pentru Florentina9210):

De ce in Texas?

| Florentina9210 explică (pentru Dismally):

Am un bun prieten acolo. M-a ajutat cu multe sfaturi, si de altfel jucam jocuri impreuna.

Răspuns utilizator avertizat
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai un lucru pe care mi-am dorit sa il fac era sa iau 8 sau mai mult la limba romana dar nu am reusit nici 7 n-am mai luat 6, 5 si 4 da dar mi se pare destul de greu la romana dar nu la fel de greu ca la matematica unde mi-am dorit sa iau note de 6 si 7 6 n-am mai luat din semestrul trecut iar 7 din anul trecut si mi-a iesit media 5 la fel si la romana.
Un alt lucru este acela ca vreau sa cunosc pe cineva o persoana o fata cu care sa am niste lucruri in comun sa pot sta de vorba cu ea despre orice si care sa fie inteligenta si buna la suflet nu s-a intamplat inca dar pentru asta mai am timp destul sunt la inceputul adolescentei, am 15 ani.

| Florentina9210 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Eh, la 15 ani te gandesti la gagici? mai ai timp de crescut, copile.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu o spune asa o faci sa sune rau.
Dar cine stie poate sa apara momentul asta oricand, mai am de asteptat asa-i.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.sa calatoresc prin lume(am anumite destinatii fixe in minte)
2.sa traiesc o adevarata poveste de iubire(pana acum am avut parte doar de esecuri in dragoste), eventual dupa ce mil gases pe Fat-Frumos sa imbrac rochia de mireasa(visul orcarei femei)
3.Sa imi gasesc prieteni adevarati(falsi am gasit destui)
4.Sa castig bani... daca e posibil la loterie
...si alte multe visuri printre care sa am o viata fericita si lipsita de griji pana la sfarsit &adanci batraneti.

Tu? happy

| MistretulPufos a răspuns:

Sa distrug omenirea

| IAmTheLegendary a răspuns:

Sa ma maturizez.

| Florentina9210 explică (pentru IAmTheLegendary):

Asta vrem toti,.

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru Florentina9210):

Mai ales eu, care nu prea m-am maturizat. Acelasi comportament de cand sunt mica. Nu s-a schimbat nimic, decat ca stiu sa citesc si stiu sa socializez. Aaaa, da, imi plac bebelusii

| Florentina9210 explică (pentru IAmTheLegendary):

Si mie imi plac mogaldetele acelea mici.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Eu deja m-am maturizat like a boss rolling on the floor

| Florentina9210 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Am observat.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

De frica "facaletului", normal.

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Mi-e mila de tine. laughing

| Florentina9210 explică (pentru IAmTheLegendary):

Nici eu n-as vrea sa fiu in locul sau!

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Nu am nevoie de milalaughing am nevoie de iubire tongue

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Am multa iubire pentru tine smug

| Florentina9210 explică (pentru AntoniSoulesOne):

O vei primi cu portia. laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Nu am nevoie de iubirea ta. ura ei conteaza cel mai mult smug Stie ca o urasc smugsmug

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

URASTI IUBIREA? Ce fel de om esti? Ai puteri supra naturale?

| Florentina9210 explică (pentru IAmTheLegendary):

No, ca ii zic mamei ca trebuie sa mai cumpere un facalet si pentru tine. smug

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru Florentina9210):

Da` ce-am facut? sad