| Florentina9210 a întrebat:

Care sunt lucrurile pe care vreti sa le faceti si nu ati reusit pana acum?

50 răspunsuri:
| IAmTheLegendary a răspuns:

Sa ma maturizez.

Alte răspunsuri
| Florentina9210 explică (pentru IAmTheLegendary):

Asta vrem toti,.

| OldSoul a răspuns:

Sa castig la lotto...
Tu?

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru Florentina9210):

Mai ales eu, care nu prea m-am maturizat. Acelasi comportament de cand sunt mica. Nu s-a schimbat nimic, decat ca stiu sa citesc si stiu sa socializez. Aaaa, da, imi plac bebelusii

| Florentina9210 explică (pentru OldSoul):

Asta voiam sa zic si eu.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Ca mama a spus ca daca dau cu pumnul mai tare sau ma izbesc in el, reusesc sa intru in cealalta camera. si mnahlaughing) cine stie ce poate sa se intample daca dau cu capul. fac un loc pentru un poster XDDDD

| Drimmero a răspuns:

Sa ma bucur alaturi de Arsenal pentru castigarea UCL, este ceva pe cinste, dar momentan ramane doar 'vrutul'!

| Florentina9210 explică (pentru IAmTheLegendary):

Si mie imi plac mogaldetele acelea mici.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Eu deja m-am maturizat like a boss rolling on the floor

| Florentina9210 explică (pentru AntoniSoulesOne):

You're nuts!

| Florentina9210 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Am observat.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

De frica "facaletului", normal.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Cam multe vrei!

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

I'm nud! Good night XD

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Mi-e mila de tine. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nici campionatul daca-l castiga nu m-ar intrista, dar noi ne batem singuri, lucrurile se vor schimba masiv in vara asta, in bine! Am fost aproape sa sarbatoresc acum 10 ani pentru acest lucru, dar atat de aproape pe cat am fost, atat de departe!

| Florentina9210 explică (pentru IAmTheLegendary):

Nici eu n-as vrea sa fiu in locul sau!

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Nu am nevoie de milalaughing am nevoie de iubire tongue

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Vorbeste ma si tu despre familie, iubita ( daca ai ), prieteni, tu mereu. Echipa Arsenal, doar atat ai in cap? Mai ia si tu o pauza, relax!

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Am multa iubire pentru tine smug

| Florentina9210 explică (pentru AntoniSoulesOne):

O vei primi cu portia. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

rolling on the floor))))) Amuzant raspuns! Daca doar pe asta o am si eu, glumesc. Apropo, de ce ti-e frica de mine, am vazut intr-un comentariu de-al tau, am uitat sa-ti dau reply.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Nu am nevoie de iubirea ta. ura ei conteaza cel mai mult smug Stie ca o urasc smugsmug

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

URASTI IUBIREA? Ce fel de om esti? Ai puteri supra naturale?

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Eram sarcastica. De ce mi-ar fi frica de un ''necunoscut''?

| Florentina9210 explică (pentru IAmTheLegendary):

No, ca ii zic mamei ca trebuie sa mai cumpere un facalet si pentru tine. smug

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai chiar asa, ma bagai in panica, nu stiam ce am facut gresit de iti era frica dintr-o data!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Acum te-ai linistit. Asta e tot ce conteaza!