| cosmina05 a întrebat:

Care sunt piedicile din viata voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu reușesc încă să îmi stăpânesc emoțiile destul de bine. În rest, nu e nicio piedică, atâta timp cât ai speranță și putere de luptă.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Faptul ca imi sunt dusman.Constiinta mea daca ar fi un om in carne si oase ar fi printre cei mai ai dracu oameni care au trait vreodataworriedPractic, trebuie sa vorbesc cu ea ore in sir, sa ii explic de ce e ca mine si nu ca ea, ca sa inteleaga.Am avut nopti in care ma lasa sa atipesc, si apoi turna un pahar rece pe mine si ma lua la pumni. E groaznic.As ucide-o. Dar mai bine o las pe ea sa ma ucida pe mine

| mgtow a răspuns:

Tristetea pe care o am

April
| April a răspuns:

Lenea pisiceasca ce ma cuprinde cand soarele dulce de toamna imi invadeaza gradina; in asemenea zile nu-mi vine sa fac nimic si chiar se poate intampla sa nu fac:zac fara ganduri in iarba inca verde si-mi ascult ticaitul inimii...

| Nicoleta a răspuns:

Neincrederea in oameni.
Spre exemplu daca am de facut un proiect impreuna cu altii, prefer sa fac eu ce e mai greu ca sa ma asigur ca e bine facut.

| nobody_9468 a răspuns:

Comoditatea si nepasarea.

Bafta.

| ady_7524 a răspuns:

Numarul banilor!