| cosmina05 a întrebat:

Care sunt punctele voastre tari si care sunt cele slabe?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Puncte tari:m-am nascut talent si am sa mor speranta, sunt invidiata pentru ca sunt talentata, prietenii ma iubesc dusmanii ma invidiaza, pisi al meu ma iubeste maximbatting eyelashes
Puncte slabe:am prea putin fond de ten, tocurile doar de 8, trebuie sa imi pun mai mult botox si o pereche noua de silicoane. Oh, da.Si trebuie sa imi gasesc un prost cu banithinking
Aceasta postare este o descriere pamfletica a unei pitipoance si trebuie tratata ca atare

| mgtow a răspuns:

Iceman, cel pe care il am acum

| HBK a răspuns:

Nu am defecte mari. In principiu nu repet aceeasi greseala de doua ori, pentru ca mi-am facut un obicei din a invata din fiecare experienta.
-Ma intereseaza ca fiecare amanunt sa iasa bine. Sunt perfectionist.