| Meme10Memu a întrebat:

Care sunt supermarketurile romanesti de produse alimentare? E vreunul in Romania? Neexistand niciun supermarket romanesc de produse alimentare sa nu ne miram de ce merge prost agricultura in Romania? Romanii nu sunt in stare sa-si vanda produsele alimentare in Romania, ca să nu mai vorbim de vanzarea in alte tari?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Facuse Daia (cel mai bun ministru al agriculturii de 30 de ani in coace) niste magazine numai cu marfa romaneasca din agricultura. A venit PNL-ul si le-a desfintat ca a zis ca nu este mai bine sa cumparam noi din Turcia, Spania, Germania, etc?