| Maraaa a întrebat:

Care sunt tigarile care nu au miros puternic. urge nt, dau FUNDA
nu electronice...

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Tigarile "slabe" in general si cele subtiri. De exemplu Kent HD, Winston subtire sau Vogue. La fel si tigarile aromate.
Citeste si aici :
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t644961.html

1 răspuns:
| spxinsane a răspuns:

Toate tigarile au miros puternic (indiferent daca sunt de la firma X, Y, Z, sau fumezi tutun si iti faci singur tigarile).

Mirosul de tutun se simte oricum.
Daca vrei sa nu se simta mirosul de tutun poti sa te lasi de fumat.