| Madesz a întrebat:

Care sunt toate tipurile de temperament? Stiam ca sunt doar 4. Voi ce fel de temperament aveți?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa incluzi 7, 5 miliarde de creiere care un singur creier e cel mai complex lucru din univers e o adevarata nebunie, in realitate nu avem nici un temperament definitiv, stariile care le avem sunt mana in mana cu mediu in care traim si exprientele acumulate, eu nu am nici un temperament sunt divers

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu sunt flegmatic. U?

| Madesz explică (pentru DoarBogdan):

Dintre coleric si sangvinic. Nu stiu sigur, putin din amandoua laughing

| RainmakerX a răspuns:

Melancolic -50%
Coleric -15%
Sangvinic-15%
Flegmatic -20%

Răspuns utilizator avertizat
| gemeni6226 a răspuns:

Da sunt patru temperamente de baza.
https://www.youtube.com/watch?v=EtRVoIVogrc,eu sunt al patrulea cu relationship

| syd2 a răspuns:

Sangvinic probabil.

| Deaad a răspuns:

Melancolic.

| nlko a răspuns:

Da,4.
✮Coleric;
✮Sangvinic;
✮Malancolic;
✮Flegmatic.
http://www.descopera-tee.com/2013/03/tipuri-de-temperamente.html?m=1
Hmm...cred ca predominant sangvinic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru nlko):

Eu am cate putin din toate laughing

| 熊Panda熊 a răspuns:

Eu sunt flegmatic spre sangvinic big grin