| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt trupele si cantaretii/cantaretele voastre preferate?
[Din tara si din strainatate.]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună,
Păi ar fi :
1. Holograf
2.Animal x
3. Andra
4.One Direction
5. Poets of the fall
6. Evanescence
7.Paramore
8.Demi Lovato
9. Enrique Iglesias
10. 3 sud vest
11. Michael Jackson
12.Blaxy Girls
13.Little Mix
Ale tăle care sunt?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai: Evanesecence, Pink Floyd, 1D, Taylor Swift, Stivie Wonder, Skrillex, Cody Simpson si P! nk

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Pink Floyd, Kraftwerk, Johnny Cash, Valeriu Sterian, Dire straits, Eric Clapton, Status Quo, etc.

| thegatekeeper a răspuns:

Din tara nu sunt prea multe: Negura Buget, Cargo, Truda, Phoenix.
Din afara: Slayer, Children of Bodom, Ensiferum, Burzum, Mayhem, Iron Maiden, Finntroll, Moonsorrow, Kreator, Megadeth, Marduk, Darkthrone, Kalmah, Insomnium, Turulver, Akela, Nightwish si multe altele.

| greyhound a răspuns:

Din tara, a fost odata 3SE
Din afara, AC/DC
Cantareti, nu stiu, poate Laura Stoica si MJ

| DumiY a răspuns:

Buna!
Trupe preferate nu am.
Cantareti/Cantarete: Lil Wayne, Chris Brown, Kanye West, Lana del Ray,
Doc si Grasu XXL (are unele melodii care imi plac)
Karmin si Cover
Pa, pa!

| JacquesAion a răspuns:

Jamie Woon; Bastille; Maroon 5; Dan Balan