| matadoru a întrebat:

Care sunt ultimele zvonuri pe care le-ati auzit?

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Ultimele zvonuri ...Pai au fost niste barfe care au avut loc intre unii membrii ai familiei mele care din pacate, din cate observ, nu gandesc asa cum ar trebui sa gandesca o persoana la 29 ani. Astfel mi-am dat seama ca cel mai bine ar fim destul de realisti si destul de puternici pentrua ne da seama de ce avem la usa, sa inceram sa ne rezolvam problemele, in masura in care se poate -singuri si tot asa.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Zvonuri privind ce?
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Ca vecinul manelist se muta sa mai traumatizeze si alti cetatenihee hee

| heroforyou a răspuns:

Ca eu o sa devin celebra(fara bataie de joclaughing)

| dnxbv a răspuns:

Am auzit ca a fatat motanu'. da' nu cred