| Elise_1052 a întrebat:

Care telefon sa mi-l iau:Samsung Corby cu toch sau Samsung Galaxy mini Black?

3 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Nu se merita sa dai bani pe telefoane. Mai bine ia-ti unul ieftin, ca si asa ajungi sa-l spargi/pierzi/strici, si de restul banilor ia-ti ceva cu adevarat folositor. big grin

| ßeatryce a răspuns:

Pai mie imi place mai mult cum arata Samsung Corby...eu zic sa ti-l iei deoarece este foarte bun si isi merita banii...l-ai vazut si pe a lui Georgi si la cate trante a luat ar trebui sa fie mort dar merge nu ca LG care l-am avut eu(s-a stricat dupa 2 luni)

| georgi01 a răspuns:

Eu zic Samsung Corby deoarece este un telefon bun si tine...doua fete de la mine din clasa au telefonul acesta si este foarte bun.