| BatatorDeCovoare a întrebat:

Care vi se par cele mai bune dulciuri de la noi din tara, din comert, din cele ambalate? Eu mor dupa prajiturile Magura (mai ales cele cu cacao). Mi se par simpliste, ieftine, se gasesc la tot pasul, iar gustul si blatul asa de pufos le face inegalabile.

6 răspunsuri:
| energia a răspuns:

Mdea, batonul cu ROM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mini prajiturile 7 days, pentru o buna bucata de timp eram asa innebunita dupa ele incat le mancam pe ascuns ca sa nu fiu nevoita sa le impart cu frate-meu laughing

| Teffan a răspuns:

Imi place susanul cu miere, luat din Lidl cu doar 2 lei.

Sunt unele dintre cele mai gustoase dulciuri pe care le-am gustat.

| ShaOfHatred a răspuns:

Salamul de biscuiti e baza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice fel de la Boromir; batonul ăla de cozonac, dar nu Doi frați, ăla are un gust oribil; Rom, Picnic, Poieni și prăjitura casei.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Cornul Magic e forta.