| troleibuz a întrebat:

Care vi se pare ca a fost cel mai onest jurnalist de cand a inceput pandemia?

8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Jurnalist Onest - "așe ceva nu să iegzâstă domle"!
winking

| PainTech a răspuns:

Probabil cel mai onest nu a fost niciodată cel mai bun sau cel mai apreciat.

"Good news is no news"

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Nici jurnalistii nu stiu, ei spun doar ce li se transmite sa spuna. Posturile de televiziune au primit o gramada de bani de la guvern pentru campaniile acelea, iar ele nu fac decat sa ne sperie. Nu zic ca virusul nu exista, dar se exagereaza, numai asta vezi la tv. Eu nu ma mai uit la tv. Iar despre ziarele online, cred ca le recunosti de la o posta pe cele care scriu articole numai pentru clik-uri

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Catalin Tolontan?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radu moraru a luptat pentru aflarea adevarului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dacă doar ni se pare, atunci e mai bine sa nu ne dam cu părerea.

| Feitan a răspuns:

Malin Bot.

| CataCatalin994 a răspuns:

Ziarul Catavencii mi s-a parut cel mai bun, si cei care lucreaza acolo.