| Sadop a întrebat:

Care vi se pare cea mai convenabila posibilitate de conectare la Internet a unei tablete? Router sau cartela? Cartela merge doar cu modem?
Funda!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Router ul bineintele. cartela nu are nicio legatura cu modemul in cazul tau, pur si simplu o bagi in tableta si gata

| Sadop explică (pentru suntserios):

Am inteles ca doar in cazul tabletelor care au 3G este valabila conectarea la Internet prin cartela, pentru cele care nu au 3G fiind nevoie si de un modem.
Este adevarat?