| Zicu a întrebat:

Care vrea in campionat de fifa 07 cu fisier 2011 cu echipele:stutgard, twente, bursaspor, besiktas, fenerbahce, porto, benfica, utrecht, psv, ajax, as monaco, anderlecht, braga, werder bremen, bordeaux, liverpool, juventus, sevilla, borusia dortmund, leverkusen, marseille, bayern munich, rangers, rapid viena.Care doreste sa ma contacteze cr7_mihy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frate dac te int un singur meci pe direct ip sunt interesat dar cam prin weeck end ca is ochupat. Te pupa Cata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau eu besiktas