| Anabel a întrebat:

Carora dintre voi le plac romanele de dragoste gen : the notebook sau invitatie la vals de Mihail Drumes

imi recomandati si mie alte romane de genu? dar sa merite sa fie cititewinking

2 răspunsuri:
| aniohetova a răspuns:

Ai putea sa incepi sa-i citesti cartile lui Cecelia ahern, sunt superbe. Cele mai frumoase sunt "Suflete pereche ", "Ps:Te iubesc "(la care gasesti si filmlove struck ),"Multumesc pentru amintiri " si "Prietenul nevazut ". Sunt niste carti superbe si ai mai putea citi,"Sotia calatorului in timp "( este si film ). Sper sa -ti placa happy

Răspuns utilizator avertizat