| Izz a întrebat:

Cat ar costa o chitara?

4 răspunsuri:
| ERMO a răspuns:

Depinde daca vrei una acustica nu cred ca dai mai mult de 8-9 milioane (daca vrei un buna) dar alea electrice sunt cam scumpe deci daca vrei una cu adevarat buna costurile sunt cam piperate undeva la 20 de milioane.
Sfatul meu este sa mergi la un magazin specializat si sa intrebi acolo, de daca esti incepatoare nu cred ca merita sa-ti iei chitara de 20 de milioane.

| NoLoveNoStress a răspuns:

Intre 2-4 mil. sunt sigura (dar nu cea electronica)-cea electronica costa in jur de 8-10 mil

| Jeny1 a răspuns:

Nu ai specificat ce tip de chitară. Rece sau electrică? Oricum poți să găsești pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pai acum depinde, dar daca esti incepatoare sa stii ca electrica este pentru avansati! Nu pot sa iti zic cat costa o chitara, dar prin aproximate ar fi intre 3-10 milioane, cele cu 10 sunt electrice! Atat costa in magazine, dar poti sa te interesezi pe net si o iei la jumatate de pret, la mana a doua! Un prieten de-al mea are chitatra acustica de pe net cu 6 milioane si este super, este ca noua, a da am citit unele raspunsuri in niciun caz 20 de milioane, DOAMNE! Uita-te pe net, compara preturile, cauta si in magazine...si o sa iti gasesti una la pret acceptabil! happy

Pa, pa.