| Sergiu_1459 a întrebat:

Cat ati castigat cel mai mult la pariuri?

7 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Sincer nuprea castig pariurile sad...

| ATHOS a răspuns:

Sergiu draga, banii adevarati se castiga muncind!
Bafta!

| anka a răspuns:

La pariuri mai mult pierzi decat castigi. Asta e motivul pentru care nu pariez. Ai grija de bani!

| matadoru a răspuns:

Cel mai mult am castigat 5 mil. Dar nu pot sa cred, am pariat pe meciurile de aseara din Europa League si m-a scos decat un meci de la 11 milioane.Imi vine sa dau TV-ul de pamant!

| matadoru a răspuns:

Pentru unione - nu m-a scos Vaslui ci Galata care a facut 2-2 cu anonimii de la Karpaty.Si au aveam pronostic 1(adica am mizat pe victoria turcilor)!

| unione a răspuns:

Vreo 2 bulioane, nu prea le ghicesc.mereu ma scoate cate un meci, doua din cinci

| unione a răspuns:

-matadoru- Te-a scos Vasluiul?