| mankovskis a întrebat:

Cat ati stat cel mai nu fara sa dormiti? Cum va simteati?

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

2 zile si dupa.am dormit ca ursul.Ma simteam..obosit.Si alta data in care am avut o perioada in care am dormit timp de 5 zile doar 5-6 ore adunate, vedeam silueta mainii ca o fantoma adica vedeam umbra mainii ca merge dupa ea cand.o ridicam si miscam si vedeam stelute verzi.Pe bune.E nasol tare sa nu dormi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vreo 36, din care 8 ore muncite in service, 12 la servici, apoi condus 300km.
Primii 100km i-am zburat, dupa care ma simteam obosit, iar ultimii 100 eram atat de robot, incat nu-mi placea cum conduce ala de la volan (EU!), ca mi se cam facea rau.

| Freya1 a răspuns:

2 zile 2 nopti si nici nu dorm in general...
Eu cand sunt foarte obosita sunt sarcastica side am simtul umorului vorbesc mult si tampeni

| GoldenZenith a răspuns:

38 de ore. Se spune că lipsa de somn e cam aceeași chestie cu beția. No, atunci eu chiar mă simțeam ciudat și puțin dusa cu pluta.

| anamariarot a răspuns:

În jur de 30 de ore. Amețeală, stare de moleșeală, senzația că adorm când merg, că nu pot face vreun lucru, că mă mișc în reluare. Groaznic.
Dacă ești curios de efectele lipsei somnului asupra corpului uman, caută experimentul făcut de ruși pe câțiva pușcăriași pe care nu i-au lăsat să doarmă vreo 10 zile parcă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

36, dintre care 16 muncite/4 odihna (fara somn)/si alte 16 muncite.
Splendid.

| Victor453 a răspuns:

Vreo 30 de ore, eram foarte obosit

| BIoody a răspuns:

3 zile, obosit.