| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa arul de teren la tara / sat in judetul Salaj?

Unde as putea gasi aceasta informatie actualizata pentru anul in vigoare, 2023 ( daca e posibil pe net ) a tuturor satelor din Judetul Salaj cu un pret estimativ a terenurilor ( sa-mi pot face o idee )?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Cat costa arul de teren la tara... a tuturor satelor din Judetul Salaj"

nu găsești așa ceva nicăieri - fiind o piață liberă si dinamică, fiecare vinde cu cât vrea mușchiul lui

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Am inteles acest aspect! Dar as dori un pret orientativ ( un articol de ziar,... stire care sa dezbata acest subiect ), ceva dupa care sa ma ghidez avand in vedere ca pretul unui teren variaza de la localitate la localitate.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intră pe olx - te lămurește rapid pe tema dată

https://www.olx.ro/d/oferta/ofer-teren-pt-vanzare-IDh4jqC.html

| Catrice a răspuns:

Prețul e pe m², nu pe ar.

| spuncevreau a răspuns:

You can simply search on the internet looking for your district and area