| PsyhoChild a întrebat:

Cat costa o sedinta de indreptare a coloanei?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu se poate face totul intr-o singura sedinta.
Acele sedinte care se fac odata, sunt diferite masaje terapeutice, care se fac la fizioterapie, chiropractica, recuperare medicala sau in diverse astfel de clinici.
Acelea care trosnesc oasele pentru a elibera aerul de la nivelul acestora, costa cam 100RON/sedinta, dar acum depinde de fiecare locatie in parte si dureaza cam 45 de minute. Stiu ca pe aici atat era. Dar au si alte beneficii.

Desigur acum ca mai sunt sedinte care zic ca "indreapta coloana" tot cam pe la acest pret, insa pentru bune rezultate este nevoie de mai multe sedinte big grin