| anonim_4396 a întrebat:

Cat de departe credeti ca ar putea ajunge medicina in acest secol?

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Dacă întrebai același lucru cu 100 de ani în urmă, ți s-ar fi răspuns: nu se știe.
Dar, ținând cont de toate laboratoarele mai mult sau mai puțin secrete, se poate spune în prezent atât: medicina a ajuns foarte departe, dar mai departe de atât se va ajunge dacă se va dori.
Există o mafie a producătorilor farmaceutici care controlează orice dezvoltare în medicină.
Privește ce s-a întâmplat în ultimul an pandemic și, sper, că vei înțelege ce spun.

| Zuzu1991 a răspuns:

Nemurire