| MJo a întrebat:

Cât de des plângi? De ce plângi? Eu n-am mai plâns de peste un an, iar atunci a fost o combinație între suferință fizică și psihică ajunsă la limita puterilor mele. Sunt extrem de sensibil, nu mă opun, dar niciodată nu se întâmplă. Pe dinafară e soare și frumos, iar pe interior e cea mai crâncenă furtună.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O furtună este declanșată de o tensiune.
Ce anume este în spatele ei?
Când plîngi, se eliberează tensiunea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Foarte rar. Mai des ma enervez urat.
Totusi nu obisnuiesc sa imi ascund supararile, "necazurile" in dragoste sunt singurele pe care le tin doar pentru mine, pentru ca stiu ca de afara se vad penibile.

| SilentRain a răspuns:

Vinerea trecuta, am fost acuzata pe nedrept
Am plans de oftiga

| siriusblack98 a răspuns:

Depinde.Au fost in trecut perioade si de 2 ani fara o lacrima.In ultimii 5 cel putin de cateva ori pe an.In general din cauza frustrarilor legate de job, de afacerea pe care nu am reusit sa o pun pe picioare din cauze financiare, esecuri in cariera de orice tip.Cam astea ar fi.Cu toate astea sunt recunoscator pentru ce am.Altii au mult mai putin si sunt constient.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Săptămânal din motive banale, îmi vine sa plâng din orice. Fericire, tristețe, vinovăție etc.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Hoooaa esti bipolar maaaaaii