| AvalohAlyn a întrebat:

Cat de fericiți sunteti? Sincer.

16 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Această întrebare o pune un om nefericit.
Ești nefericit când îți lipsește ceva.
Încearcă să înțelegi ce îți lipsește.
Apoi, caută acționează luptă să obții acel ceva.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am facut testul asta, ca sa iti raspund: http://www.clopotel.ro/....../index.php

Iar rezultatul a fost asta: Nu esti un om fericit. In ciuda faptului ca esti un om relativ optimist, romantic si sociabil, se pare ca esti dependent de singuratate. Adori momentele in care stai singur si preferi sa gasesti tot felul de scuze pentru a ramane in casa. Incearca sa lucrezi la abilitatile tale sociale.

| SilentRain a răspuns:

Deloc

| oglindasultanului a răspuns:

Oscilez indecis.

| StrongHeart a răspuns:

Depinde de stare..Serios vorbind, multi mascheaza fericirea sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-s sincera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU doar cand dorm sunt fericit laughing sau cand castig la pariuri.

| Paul754880338 a răspuns:

Foarte fericit, foarte sincer:-))

| MademoiselleCosmina a răspuns:

De cand iau pastile, foarte fericita laughing)

| GirlOnline81 a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Ce ‘fumezi’, sis? laughing

| AvalohAlyn explică (pentru MademoiselleCosmina):

Antidepresive?

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru GirlOnline81):

Calmogen,din "pacate" laughing

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Calmogen,pentru liniste si somn netulburat laughing

| CdeMetal a răspuns:

Nu sunt deloc.

| SEMIHA a răspuns:

Nu știu dacă există într-adevăr grade pentru fericire. Sunt și zile bune, și zile mai proaste. În momentul acesta, fericită pot spune.

| ThyDoom a răspuns:

E cam greu să spun unde mă situez pe scara fericirii din moment ce nici n-am început s-o urc.
Lăsând filozofia de doi lei la o parte, am unele stări de bine în anumite situații. De exemplu când ascult muzică. Sau când ies în natură. Când găsesc vreun articol interesant de citit pe net. Când vorbesc cu cineva la care țin. Când scriu. Multe exemple. Acum depinde ce înțelegem fiecare prin fericire.
Am fost cât se poate de sincer.