| anonim_4396 a întrebat:

Cât de important e pentru voi TPU? Îl consideraţi folositor? Cum anume vă ajută(în caz de vă ajută)?
Pe o scară de la 1 la 10, ce notă îi acordaţi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-9 pentru ca este in topul motivelor pentru care unii nu isi fac temele
-7 pentru gogosile gustoase ce le servesc uneori de la admini
+10 pentru persoanele cunoscute face to face
-1 ca mi-a mancat un soarece optic
+2 pentru functionalitate

M-am grabit, trebuia sa-i fac o medie, asa-i?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

9, căci e loc şi de mai bine.

| Dariusuu a răspuns:

Eu îi dau nota 10 cu exigenţă.E bun site-u, poţi pierde mult timp pe el să te descarci să ajuţi, să te enervezi să râzi.

Ce poate fi mai bunt de atât?

O zi frumoasă :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ajutat in afara sa imi iau un pc nu imi amintesc ceva, dar e si aia "ceva", in rest intru ca ma amuza D&S, mori de ras acolo nu alta. cel putin eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Destul de important(mai mult raspund la intrebari decat pun intrebari la care astept raspuns).

Totusi uneori astept si raspunsuri(fie acestea si conversationale...)

Ma ajuta sa gasesc raspunsuri la unele intrebari (conversationale, in caddrul carora caut ceva anume, sau atunci cand am un lapsus si nu-mi amintesc ceva anume...)

8.

| AnimatedSignature a răspuns:

9.

| KilluaZoldyck a răspuns:

Pt mine a devenit mai interesant decat fb-ul

| xBlueAngel a răspuns:

Nota 7.

| HisoChan a răspuns:

9. Este important pentru că primim răspunsuri mai mult sau mai puțin folositoare la diverse întrebări sau probleme avem și în felul ăsta ne împărtășim ideeile cu ceilalți, ne ajutăm reciproc cu sfaturi. happy