| SilentRain a întrebat:

Cat de importantă este muzica pentru tine?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Cum alti trebuie sa fumeze zilnic, asa si eu cu muzica, imi daduse Youtube o chestie interesanta, cat timp am petrecut in ultima saptamana pe platforma, au fost 25 de ore, 25 de ore pe saptamana alocata doar muzicii, chiar si acum sunt cu castile pe urechi ascult muzica, asta e primul lucru care il fac in fiecare zi cand ajung acasa dupa munca, pun muzica.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Non stop ascult muzica

| Drimmero a răspuns:

Este destul de importanta, imi induce unele stari sau poate sa imi inlature alte stari negative.

| Andreeush a răspuns:

Este foarte importantă, nu există zi în care să nu ascult muzică.

| Steregoi a răspuns:

Si Lui Dumnezeu ii place muzica. Este o dovada in plus ca omul este creat de Dumnezeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atât de importanta incât ar cam trebui sa-mi arunc Castile de pe urechi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are importantă