| anonim_4396 a întrebat:

Cat de mari sunt reducerile de Black Friday pe eMAG? Si se aplica la toate produsele sau numai la unele?
Exemplu sunt reduceri sa zicem de 50% la mai toate electronicele?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Propie experienta, nu am dormit toata noaptea tot stateam sa vad, erau reduceri foarte bune cand s-a dat drumul la site mi-a dat stoc epuizat, ce sa fac, practic sunt produse trecute de cateva generati care nu sau vandut

| Dismally a răspuns:

In nici un caz, poate un 5% - 10% maxim. Bine, ca in mai toate magazinele, preturile vor fi umflate sa poata afisa reduceri de 50% sau mai mult.